Сімейні турботи ділової жінки

[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Якщо ми скажемо, щосьогодні світ немов трохи перевернувся і ролі жінок та чоловіків у суспільстві перемішалися, напевно ми цією заявою нікого не здивуємо. Сьогодні жінка на високій посаді, жінка у владі або просто бізнес-леді – це справа звична. Але деякі представники чоловічої статі все ще не можуть з цим змиритися, хоча і розуміють, що нинішнє суспільство диктує такі умови і з цим вже нічого не зробиш. Наскільки успішною може бути жінка – це питання друге. А ось перше, що цікавить оточуючих, це питання – чи справляється вона з виконанням своїх жіночих обов’язків вдома?

І не дивлячись на те, що зараз часто люблять використовувати термін «емансипація», не всі до кінця розуміють значення цього поняття. Емансипація – це рівноправ’я жінок і чоловік у всьому: в роботі, в суспільстві та у сімейному житті. Але чомусь про останнє у суспільстві забувають і нав’язують жінці сімейний побут навіть якщо вона по дванадцять годин працює на роботі. Чомусь нерідко к таким жінкам відносяться критично та без розуміння, мовляв, за дітьми не стежить, вдома не буває – що вона за жінка тоді?

Український журнал  «Коліжанка» розуміє вас, як ніхто краще. Він і створений для таких, як ви – завжди заклопотаних, не маючих вільного часу, але цілеспрямованих. І ми вас не тільки зрозуміємо, але ще і підтримаємо, і відволічемо. У «Коліжанці» ви зможете знайти багато цікавого про красу і здоров’я, дім і роботу, розваги та відпочинок, а також корисні поради і кулінарні рецепти. Сподіваємося, що український журнал «Коліжанка» стане для вас таким собі ключиком у світ гармонії  і «встигання всього і одразу».

Але повертаючись до теми розподілу обов’язків між чоловіком і жінкою, хочеться сказати, що, для того, щоб затишок у домі не скотився до низу, побут постійно потрібно підтримувати. І якщо це не встигає жінка, а замість неї це робить чоловік, то не рідко трапляється, що ця ж сама жінка перестає дивитися на нього, як на захисника, годувальника сім’ї і справжнього чоловіка. Тому що активній жінці потрібен такий самий супутник життя, а не чоловік-домогосподарка. І, нажаль, небагатьом парам вдається досягнути того балансу, коли всі обов’язки розподіляються навпіл. А це і є тим самим секретом гармонійного життя у сім’ї, де жінка будує кар’єру.

Головне – це «погода в домі». І досягнути сонця і чистого неба можна тільки разом – зрозумівши один одного і ставши один одному помічником, а не критиком. Тоді можна встигати все. І діти, які хоч і не часто бачать обох своїх батьків одночасно, тим не менш почуваються щасливо, коли відчувають, що мама і тато люблять і підтримують один одного. Погодьтеся, можна встигати все за двох обставин: коли дуже цього хочеш, і коли тобі у цьому дуже допомагають.

© Текст: Polly Dozzi, фото: pinterest.com,  специально для женского журнала Lady Boss

Перепечатка только с активной прямой ссылкой на ladyboss.com.ua

Facebook Comments
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.