Як доглядати за собою, коли не вистачає часу

[Всего: 0   Средний:  0/5]

Кажуть, що краса потребує жертв. І не дарма: аби мати гарний, доглянутий вигляд, ми, жінки, витрачаємо чимало часу, а час — це і є найбільша цінність у житті. Так, вчені підрахували, що в середньому, панянки присвячують косметичним процедурам та макіяжу від 6 до 8 годин на тиждень! А якщо додати ще й відвідування салонів, то цифра буде ще більш вражаюча. Але не будемо втомлювати вас балачками — краще розповімо, що таке beauty-тайм-менеджмент, і як він може допомогти кожній з нас.

Б’юті-тайм-менеджмент: що це таке

Якщо тайм-менеджмент — це наука управляти часом (точніше кажучи, продуктивно його використовувати), то приставка б’юті (у перекладі з англійської «beauty» — це «краса») у даному контексті означає  розумний розподіл часу на догляд за собою. Це модне западне поняття, яке набуває популярності і в наших широтах. Давайте разом розбиратися, як упорядкувати усі необхідні процедури й створити зручний графік ритуалів краси. Пропонуємо вам декілька простих, але дуже ефективних правил б’юті-тайм-менеджменту.

Складіть тижневий графік косметичних процедур

Щоб не забувати вчасно записуватись на манікюр та порушувати оптимальний графік домашньої чистки обличчя,  візьміть собі за звичку складати тижневій план потрібних процедур: щось у ньому буде залишатися регулярним та незмінним (наприклад, епіляція по середам, а корекція брів — по п’ятницях), а щось буде додаватися за необхідністю (відвідування спа-салону, педикюр, тощо). Це дозволить підтримувати бездоганний вигляд без форс-мажорів.

Плануйте завтрашній образ з вечора

Ще у школі нас вчили готувати ранець і форму з вечора. У дорослому житті це правило також залишається актуальним — аби не витрачати з ранку час на вибір кофтинки, або пошуки потрібних документів, робіть це заздалегідь. Так, ранкові збори будуть менш нервовими і у вас завжди буде час, аби зробити акуратний макіяж й випити філіжанку кави.

Впорядкуйте косметику на поличках

Така, здавалось би, дрібниця може значно зекономити ваш час і нагадувати про те, який засіб треба використати прямо зараз, а який — завтра. Розташуйте косметику у тому порядку, в якому ви її застосовуєте: ранкові креми, пінка для зняття макіяжу, зволожуючий крем нехай стоять разом, а, наприклад, скраб для обличчя, глиняні маски та засоби для чистки пор — окремо, бо вони використовуються раз-два на тиждень. Також бажано виділити окрему поличку або шафу для особистих приладів, де ви будете зберігати фен для волосся, епілятори, масажери і інструмент для манікюру.

 Почніть займатися спортом

Звісно, змусити вас ходити до спортзалу ніхто не може, але ви повинні розуміти, що у здоровому тілі не тільки здоровий дух, але й природна краса. Ніякі косметичні процедури не забезпечать вам бездоганний вигляд, якщо м’язи не будуть у тонусі, а шкіра втратить пружність. Сьогодні у нас є величезний вибір: пілатес, фітнес, плавання, велоспорт, танці, йога…. Якщо у вас немає часу відвідувати заняття, то хоча б візьміть за звичку робити ранкову гімнастику — результат не змусить себе чекати!

© Текст: Polly Dozzi, фото: pinterest.com, специально для женского журнала Lady Boss.

Перепечатка только с активной прямой ссылкой на ladyboss.com.ua.

Facebook Comments Box
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.