Як говорити про близькість з партнером ?

[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Усі блоги та сайти, тематика яких спрямована на стосунки чоловіка та жінки, в один голос запевняють про те, що абсолютно всі питання між закоханими треба обговорювати разом. Але на практиці це не завжди зручно, особливо в тому, що стосується інтиму. У кожної людини є певні комплекси, що не дозволяють їй відверто обговорити із своїм партнером тему сексу. Найбільше значення в даному випадку має страх відчути те, що в ліжку вони “не дуже”…

Тут треба підійти дуже зважено, щоб вирішити проблему та водночас не набути ще більше комплексів та труднощів у майбутньому. Зрозумійте — відверта розмова є найкращим засобом встановити між вами міцний емоційний зв’язок. Тільки за тієї умови, що ви будете ділитися одне з одним усіма своїми почуттями та думками можна буде збудувати дійсно міцні стосунки, на яких ґрунтується родинне благополуччя. Якщо ви стали одним цілим у тілесному плані, чому ж не стати одним цілим у відношенні думок?

Дуже важливо казати своєму партнерові абсолютно все, що ви відчуваєте під час близьких стосунків — й те, що подобається, й те, що не дуже! Причому не потрібно вдаватися до ніяких натяків — кажіть все максимально відверто, щоб уникнути будь-яких непорозумінь. Зрозумійте, що тільки таким чином ви зможете збудувати міцні стосунки, адже навіть якась незначна кривда у стосунках може призвести до того, що один з партнерів (а може і обидва) почнуть відчувати дискомфорт та незадоволення. А це — перший крок до розладу відносин.

Якщо ви все ж таки відчуваєте деяку важкість перед тим, як почати такий діалог, можете все проводить у формі інтимної гри. Краще за все підійде роль учня та вчительки. Ставте питання та отримуйте відповіді, не забуваючи при цьому грати інтонацією!

Ще є один дуже ефективний засіб уникати засмучення — не треба вербального спілкування, є письмова розмова. Напишіть своєму коханому на папірцеві чи в повідомленні про те, що ви б хотіли від нього сьогодні отримати. Теж саме можна сказати і чоловікові, хоча, у тому випадку, якщо сильна половина людства так себе поводить, у жінки зможуть виникнути різні питання. Але все ж таки це краще, ніж будь-яке непорозуміння у коханні.

Запам’ятайте, інтимні стосунки — це діалог. Якщо ж ви бажаєте чогось від свого партнера, то треба відповідати йому взаємністю!

Багото цікавої інформації можна знайти в цьому блозі.

Facebook Comments
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.