Елегантний гардероб для елегантної жінки

[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Справжня жіночність не в’яне з роками, вона лише розкривається по-новому. Головне – вміти правильно це підкреслити і підібрати відповідний стиль. І перед тим, як вибирати собі нові стильні речі на https://bolf.ua/ukr_m_%D0%96%D1%96%D0%BD%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%B3-1888.html,  давайте розглянемо, яким має бути гардероб жінки 40+: які кольори та речі допоможуть візуально омолодитися, та від чого краще відмовитися назавжди.

Вікові змінення фігури

Те, з чим найважче змиритися жінці, яка перейшла рубіж сорокаріччя – незворотні змінення фігури. Так, після сорока залишатися стрункою та підтягнутою набагато важче, ніж у двадцять. Але впадати у депресію з цього приводу не варто. Будь-які недоліки можна скрити, підкреслив саме ті нюанси статури, якими ви можете пишатися.

Округла фігура – це найпоширеніший тип для жінок у віці 40 й старше. Аби зробити сілует більш струнким, варто носити одяг прямого крою, та подовжені речі: кардегани, плаття-максі, довгі юбки кльош. Що до довжини бриджів та юбок, слід віддавати перевагу моделям, які не будуть коротшими, ніж на 10 см від колін.

Напівприталена фігура – це різкий перепад між талією й стегнами. У більшості випадків ця проблема стає ще гострішою завдяки жировим відкладенням на стегнах, які в народі називають «галіфе». Замаскувати це можливо за допомогою брюків прямого крою, або кльош від стегна. Також вам пасуватимуть речі з А-образним силуетом й великою кількістю виточок. Особливо рекомендуємо звернути увагу на двох- або чотирьох клинчасті юбки.

Пряма фігура виражена відсутністю талії, широкими плечами та вузькими стегнами. Жінкам цього типу дуже личать костюми прямого крою в стилі Коко Шанель. Намагайтеся не привертати увагу на талію, краще підкресліть виразну лінію плеча. Також спробуйте носити прямі брюки зі стрілкою – вам сподобається ваше відображення у дзеркалі!

Актуальні кольори та принти

Після 40 років жінкам краще відмовитись від чорного кольору. Принаймні носити його подалі від обличчя – це старить. Стилісти рекомендують замінити чорний колір в гардеробі на темно-синій, коричневий та/або насичено-сірий. Взагалі краще дотримуватись світлої кольорової гамми. Червоний колір може бути присутнім у вашому гардеробі, але обирати його слід для вечірніх комплектів. Звісно, також краще відмовитись від кислотних відтінків й дуже хитромудрих, нав’язливих узорів. А ось вертикальні полоси, клітинка, «гусяча лапка» — це те, що треба.

Загальні поради щодо вибору одягу для жінок після 40

Відтепер, ваше кредо – лаконічність, охайність, розкіш. Так, ви не можете собі дозволити короткі міні-спідниці й над спокусливі плаття. Але у вашому розпорядженні ті речі, які недоступні для молодих дівчат! Вам не треба нічого доказувати – ви можете побалувати себе елегантністю: дорогим парфюмом, крупними прикрасами, справжніми перлинами, натуральною шкірою, якісним текстилем, капелюшками та по-справжньому витонченими костюмами. Стежте за модою – це правильно і необхідно, але не намагайтеся наздогнати минулі роки. Найкраще – попереду, якщо ви дозволите собі жити повноцінним, красивим життям!

© Текст: Nina May, фото: pinterest.com, специально для женского журнала Lady Boss.

Перепечатка только с активной прямой ссылкой на ladyboss.com.ua.

 

Facebook Comments
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.