Чи існує спосіб встановлення істинного батьківства?

[Всего голосов: 1    Средний: 5/5]

Чи існує спосіб встановлення істинного батьківства? Цей і схожі питання хвилюють людство протягом багатьох століть в рамках рішення юридичних суперечок і різних моральних ситуацій. За світовою статистикою, близько 8% чоловічого населення планети на сьогоднішній день виховують не своїх дітей, навіть не підозрюючи цього.

Щодо материнства також існують прецеденти, коли істинність спорідненості повинна бути доведена відповідним тестом, особливо це актуально у випадку викрадення дітей і судових розглядів стосовно сурогатного материнства. Також важливою є можливість підтвердити спорідненість з дядьками, бабусями та іншими родичами не першої лінії. Не рідкісними також є випадки, коли діти потрапляють в чужі для себе сім’ї прямо з пологового будинку, де через медичної недбалості, з самого початку життя їх плутають.

Встановлення різних ступенів спорідненості.

Фахівці нашої лабораторії можуть допомогти клієнтам у визначенні спорідненості за наступними ДНК аналізам:

— Батьківство і материнство;

— Встановлення спорідненості дядьки і тітки з їх потенційними племінниками;

— Встановлення збігів маркерів ДНК по чоловічій або жіночій лінії;

— встановлення спорідненості між братами та сестрами, двоюрідними родичами.

Визначення батьківства за допомогою аналізу ДНК

Аналіз ДНК на сьогоднішній день є загальноприйнятою практикою, що дозволяєз точністю підтвердити або спростувати спорідненість людей. Для проведення цього заходу, фахівцем будуть зібрані зразки слини зі слизової оболонки рота (клітини букального епітелію). Також допускається використання нестандартних зразків (нігті, жувальна гумка, волосся, недопалки). Після вилучення зразків, ДНК обох сторін піддається аналізу, за допомогою виділення в окрему групу профілю ДНК, визначається спільність маркерів генетичного характеру. Даний аналіз є стандартною практикою i для нашої німецької судово-генетичної лабораторії в якій використовується виключно новітнє обладнання, здатне з високою точністю встановити шукану спорідненість.Точність показників досягає 99,9999%. У випадку, якщо аналіз ДНК проводиться з метою спростування факту батьківства, фахівці проводять дослідження двічі для досягнення 100% точності.

Проведення подібного аналізу і винесення офіційного висновку стає  аргументом у вирішенні судових спорів (стягнення аліментів, розірвання шлюбу інш.).

Варіанти ДНК тесту

Наша клініка надає своїм клієнтам можливість здійснення взяття проб для ДНК тесту відразу в декількох варіантах:

— офіційне дослідження (результати проведення тесту допустимі довикористанню у вигляді паперів, для надання в суди та інші офіційні органи для подальшого розгляду);

— приватна експертиза (є анонімним дослідженням, результати проведення якого не можуть стати доказом при будь-якій офіційній суперечці).

Замовлення тесту ДНК.Будь-якому охочому доступна форма звернення та оформлення онлайн заявки, розміщена на нашому сайті. Таким чином, не виходячи з дому можливо замовити проведення ДНК тесту дистанційно. Всі заходи і факт проведення генетичної експертизи гарантовано конфіденційні.

Facebook Comments
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.